top of page

Seminerler ve Workshoplar

2018 yılında Gymboree Play and Music Ankara’da ebeveynlere yönelik düzenlemiş olduğum interaktif seminerler ile bu alanda çalışmaya başladım. 2020 yılına kadar da bu seminerlere yüz yüze ve online olarak devam ettim.
2022 yılında Ankara Büyük Kolej velilerine yönelik “ İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor” cümlesini “Yapacağım” cümlesine çevirmek: Motivasyonu Anlamak ve Etkili Motivasyon Yöntemleri” adlı online semineri gerçekleştirdim.

2018 yılında Gymboree Play and Music Ankara’da ebeveynlere yönelik düzenlemiş olduğum interaktif seminerler ile bu alanda çalışmaya başladım. 2020 yılına kadar da bu seminerlere yüz yüze ve online olarak devam ettim. 2022 yılında Ankara Büyük Kolej velilerine yönelik “ İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor” cümlesini “Yapacağım” cümlesine çevirmek: Motivasyonu Anlamak ve Etkili Motivasyon Yöntemleri” adlı online semineri gerçekleştirdim. Ebeveynlere yönelik gerçekleştirdiğim seminerler ve workshoplar: 1) "İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor"'u "Yapacağım"'a çevirmek: Motivasyonu Anlamak ve Etkili Motive Olma ve Çocuklarınızı Motive Etme Yöntemleri 2) İnsanın Üç Temel İhtiyacı: İlişkisellik, Özerklik ve Yeterlilik ve Bu İhtiyaçları Destekleyen Öğretmen ve Ebeveyn Uygulamaları 3) "Nerede benim küçük çocuğum? Artık seni tanıyamıyorum." - Çocukluktan Ergenliğe Geçiş ve Ebeveyn-Ergen İlişkileri 4) "Beni gerçekten duyuyor musun?" - Aile İçi Etkili İletişim Yöntemleri 5) "Benimle oynar mısın? " - Çocuğun Oyun Dünyasına Giriş 6) Çocuğun oyun dünyasında ebeveynin rolü - Ebeveyn-çocuk Oyun Uygulamaları 7) "Lütfen telefonunu bırak!" - Çocuklarda ve Ergenlerde Teknoloji Kullanımı ve İşlevsellik 8)"Anne! Yatağımın altında kocaman yeşil bir canavar var!" - Çocuklarda Duygusal Gelişim ve Etkili Duygu Düzenleme Yöntemleri

bottom of page